Литий диск Alutec Blizzard 7,5x17/5x112 ET47 DIA70,1
від 4 790 до 5 515 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації Alutec Blizzard 2
Характеристики
Alutec Blizzard 7,5x17/5x112 ET47 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Blizzard 7,5x17/5x112 ET47 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Alutec Blizzard R17 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA70.1 (polar silver) | 5 101 грн. |
Диски Alutec Blizzard 7,5x17 5x112 ET47 DIA70,1 (polar silver) | 4 868 грн. |
Alutec Blizzard (R17 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA70.1) silver | 4 850 грн. |
Alutec Blizzard 7.5x17 5x112 ET47 DIA70.1 | 4 790 грн. |
Alutec Blizzard 7.5x17 5x112 ET47 DIA70.1 S | 5 293 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі