Литий диск Alutec Freeze 7,5x18/5x112 ET39 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 5 420 до 9 214 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Alutec Freeze 64
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
ALUTEC Freeze R18 W7.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6 polar silver | 9 214 грн. |
Диски Alutec Freeze 7,5x18 5x112 ET39 DIA66,6 (silver) | 5 424 грн. |
Alutec Freeze 7.5x18 5x112 ET39 DIA66.6 S | 5 420 грн. |
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R18 W7.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 8 299 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 18 5x112 ET39 DIA66.6) DMB Diamant Schwarz Matt На з | 8 064 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі