Литий диск Alutec Freeze 7,5x19/5x112 ET32 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 8 759 до 12 452 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Alutec Freeze 64
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x19/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x19/5x112 ET32 DIA66,6
Сортувати
ALUTEC Freeze R19 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 polar silver | 10 221 грн. |
Alutec FREEZE Polar-Silber (R19 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6) | 9 199 грн. |
Alutec Freeze R19 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Black FRE75932W62-6 | 9 955 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 19 5x112 ET32 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з | 10 340 грн. |
Alutec Freeze R19 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Silver | 10 147 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі