Литий диск Alutec Freeze 7x17/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 1Фото 11 | від 6 322 до 8 456 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Freeze 64
Характеристики
Alutec Freeze 7x17/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7x17/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
ALUTEC Freeze R17 W7 PCD5x108 ET45 DIA70.1 polar silver | 7 594 грн. |
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R17 W7.0 PCD5x108 ET45 DIA70.1) | 6 799 грн. |
Alutec FREEZE (7J x 17 5x108 ET45 DIA70.1) Polar Silver На замовлення з Єв | 7 016 грн. |
Alutec Freeze PS R17 W7.0 PCD5x108 ET45 DIA70.1 | 7 452 грн. |
Alutec Freeze R17 W7 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Silver FRE70745B51-0 | 7 050 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі