Литий диск Alutec Ikenu 7,5x17/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 4Фото 4 | від 6 037 до 8 648 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 104
Характеристики
Alutec Ikenu 7,5x17/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 7,5x17/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
ALUTEC Ikenu R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Metal Grey | 7 163 грн. |
Диски Alutec Ikenu 7,5x17 5x108 ET45 DIA70,1 (graphite polished) | 6 043 грн. |
Alutec IKENU Diamant-Schwarz (R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1) | 7 199 грн. |
Alutec Ikenu (7.5J x 17 5x108 ET45 DIA70.1) Graphite На замовлення з Європ | 8 131 грн. |
Alutec Ikenu W7.5 R17 PCD5x108 ET45 DIA70.1 GFP | 6 593 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі