Литий диск Alutec Ikenu 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Відео 4Фото 4 | від 6 790 до 10 899 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 104
Характеристики
Alutec Ikenu 8x18/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
ALUTEC Ikenu R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Metal Grey | 9 822 грн. |
Диски Alutec Ikenu 8x18 5x112 ET45 DIA70,1 (graphite polished) | 7 620 грн. |
Alutec IKENU Graphit-Frontpoliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA70.1) | 10 899 грн. |
Alutec Ikenu R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Metal Grey IKE80845B77-9 | 7 149 грн. |
Alutec Ikenu (8J x 18 5x112 ET45 DIA70.1) Metal Grey На замовлення з Європ | 8 500 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі