Литий диск Alutec Monstr 7,5x18/4x108 ET18 DIA65,1
Відео 4Фото 5 | від 7 147 до 12 204 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):18 мм |
Модифікації Alutec Monstr 61
Характеристики
Alutec Monstr 7,5x18/4x108 ET18 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Monstr 7,5x18/4x108 ET18 DIA65,1
Сортувати
Диски Alutec Monstr 7,5x18 4x108 ET18 DIA65,1 | 7 147 грн. |
Alutec MONSTR Metallic Bronze (R18 W7.5 PCD4x108 ET18 DIA65.1) | 8 299 грн. |
Alutec Monstr (7.5J x 18 4x108 ET18 DIA65.1) Matt Black На замовлення з Єв | 9 921 грн. |
Alutec Monstr Metallic Bronze R18 W7.5 PCD4x108 ET18 DIA65.1 | 8 305 грн. |
Alutec Monstr R18 W7.5 PCD4x108 ET18 DIA65.1 Racing Black MN75818P24-5 | 8 088 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі