Литий диск Alutec Poison 9x18/5x112 ET21 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 7 069 до 9 299 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):21 мм |
Модифікації Alutec Poison 6
Характеристики
Alutec Poison 9x18/5x112 ET21 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Poison 9x18/5x112 ET21 DIA66,6
Alutec POISON Polar-Silber (R18 W9.0 PCD5x112 ET21 DIA66.6) | 9 299 грн. |
Alutec Poison R18 W9 PCD5x112 ET21 DIA66.6 Silver PNK90821PO11-0 | 7 069 грн. |
Alutec Poison R18 W9 PCD5x112 ET21 DIA66.6 Silver | 7 425 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі