Литий диск AUTEC Contest 8,5x18/5x112 ET25 DIA70
Відео 2Фото 8 | від 6 920 до 8 251 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації AUTEC Contest 1
Характеристики
AUTEC Contest 8,5x18/5x112 ET25 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Contest 8,5x18/5x112 ET25 DIA70
Сортувати
Литые диски Autec Contest R18 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA70 (black polished) 10 | 7 667 грн. |
Autec Contest 8.5x18 5x112 ET25 DIA70 BP | 7 325 грн. |
Диски Autec Contest 8,5x18 5x112 ET25 DIA70 (black polished) | 7 670 грн. |
Autec Contest (R18 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA70) schwarz poliert | 7 718 грн. |
Autec Contest 8.5x18 5x112 ET25 DIA70 BP | 6 920 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі