Литий диск Alutec Raptr 7,5x17/5x100 ET40 DIA63,4
Відео 3Фото 6 | від 6 647 до 9 812 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Raptr 32
Характеристики
Alutec Raptr 7,5x17/5x100 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Raptr 7,5x17/5x100 ET40 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Alutec Raptr R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA63.4 (racing black) 100 | 6 941 грн. |
ALUTEC Raptr R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA63.4 Racing Black | 7 949 грн. |
Диски Alutec Raptr 7,5x17 5x100 ET40 DIA63,4 (racing black) | 6 647 грн. |
Alutec Raptr racing black (R17 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA63.4) | 7 119 грн. |
Alutec Raptr (7.5J x 17 5x100 ET40 DIA63.4) Racing Black На замовлення з Є | 8 083 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі