Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET36 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 6 342 до 9 565 грн. Порівняти ціни 31 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET36 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET36 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 (diamond black | 6 412 грн. |
ALUTEC Tormenta 7,5x17/5x112 D66,6 ET36 diamond-black front polished | 6 920 грн. |
Alutec Tormenta (R17 W7.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6) DBFP | 7 451 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7,5x17 5x112 ET36 DIA66,6 (diamond black front polis | 6 392 грн. |
Alutec Tormenta 7.5x17 5x112 ET36 DIA66.6 DBFP | 7 290 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі