Литий диск Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET48 DIA67,1
Відео 1Фото 33 | від 6 280 до 10 099 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET48 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET48 DIA67,1
Сортувати
ALUTEC Tormenta 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET48 polar-silver | 6 280 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET48 DIA67.1) Diamond black front polishe | 9 565 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET48 DIA67.1 Diamond black front polished | 9 948 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET48 DIA67.1) Polar Silver На замовлення | 9 711 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET48 DIA67.1) Silver | 6 306 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET48 DIA67.1 Polar Silver) | 10 099 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі