Литий диск Alutec Tormenta 8x18/5x108 ET55 DIA63,4
Відео 1Фото 33 | від 7 676 до 10 874 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x18/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x18/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W8.0 PCD5x108 ET55 DIA63 | 9 499 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x108 ET55 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 10 736 грн. |
Alutec Tormenta PS R18 W8.0 PCD5x108 ET55.0 DIA63.4 | 10 074 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Black Polished Front TMT80855 | 8 823 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Black Polished Front | 9 130 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі