Литий диск Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Відео 1Фото 33 | від 7 478 до 10 799 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET44 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 8x18 5x112 ET44 DIA57,1 (black polished) | 7 478 грн. |
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET44 DIA57 | 10 799 грн. |
Alutec Tormenta PS R18 W8.0 PCD5x112 ET44 DIA57.1 | 8 464 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1 Black Polished Front TMT80844 | 7 873 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET44 DIA57.1) Polar Silver На замовлення з | 8 016 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі