Литий диск Alutec Tormenta 8x19/5x112 ET26 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 10 597 до 11 946 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):26 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x19/5x112 ET26 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x19/5x112 ET26 DIA66,6
Сортувати
Alutec Tormenta (8J x 19 5x112 ET26 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 11 748 грн. |
Alutec Tormenta R19 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Black Polished Front TMT80926 | 11 545 грн. |
Alutec TORMENTA W8.0 R19 PCD5x112 ET26 DIA66.6 PS | 10 718 грн. |
Alutec Tormenta R19 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Silver | 10 965 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 19 5x112 ET26 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з | 10 648 грн. |
Alutec Tormenta R19 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Silver TMT80926B61-0 | 10 597 грн. |
Alutec Tormenta R19 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Black Polished Front | 11 946 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі