Литий диск Alutec W10 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 1Фото 12 | від 9 668 до 12 702 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec W10 30
Характеристики
Alutec W10 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec W10 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Alutec W10 Racing-Schwarz Frontpoliert (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 11 299 грн. |
Alutec W10 R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Racing Black Front Polished W10- | 11 095 грн. |
Alutec W10 (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA66.6) MBFP На замовлення з Європи. | 12 702 грн. |
Alutec W10 R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Racing Black Front Polished | 11 481 грн. |
Диски Alutec W10 8,5x19 5x112 ET45 DIA66,6 (racing black front polished) ( | 9 668 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі