Литий диск Alutec W10 8x18/5x150 ET51 DIA110,1
Відео 1Фото 12 | від 8 950 до 13 429 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Alutec W10 30
Характеристики
Alutec W10 8x18/5x150 ET51 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec W10 8x18/5x150 ET51 DIA110,1
Сортувати
Литые диски Alutec W10 R18 W8 PCD5x150 ET51 DIA110.1 (polar silver) 100068 | 9 713 грн. |
Alutec W10 8x18 5x150 ET51 DIA110.1 PS | 9 786 грн. |
Диски Alutec W10 8x18 5x150 ET51 DIA110,1 (polar silver) | 9 714 грн. |
Alutec W10 8x18 5x150 ET51 DIA110.1 PS | 8 950 грн. |
Alutec W10 polar silver (R18 W8.0 PCD5x150 ET51 DIA110.1) | 10 415 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі