Душовий набір AM-PM Bliss L F0153100
AM-PM Bliss L F0153100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Bliss L F0153100
Усі ціни 14 →Душовий гарнітур AM-PM Bliss L F0153100 | 3 485 грн. |
Душовий гарнітур AM-PM Bliss L F0153100 | 3 485 грн. |
Комплект для душу із стійкою AM.PM Bliss L із шлангом 1750мм ручною лійкой | 3 485 грн. |
Душовий гарнітур AM.PM Bliss L (F0153100) F0153100 | 3 485 грн. |
Душевая ганитура AM.PM Bliss L F0153100 192084 | 3 485 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи AM-PM Bliss L F0153100:
- Швидке очищення від вапняних відкладень (Rub&Clean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →