Душовий набір Hansgrohe Croma Select E 26424400
Фото 5 |
Hansgrohe Croma Select E 26424400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Мінімальний тиск: 1 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 26424400
Усі ціни 9 →Душовий гарнітур з настінним тримачем Hansgrohe Croma Select E хром / біли | 3 543 грн. |
Душовий гарнітур із настінним тримачем Hansgrohe Croma Select E хром/білий | 3 493 грн. |
Душовий комплект HANSGROHE CROMA SELECT E із шлангом 1250мм ручною лійкой | 3 543 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma Select E Porter (26424400) 26424400 | 3 543 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select E з тримачем та душовим шлангом (2642 | 3 543 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →