Тумба під умивальник Aquarius Apollo 100 70942862
Фото 3 |
Aquarius Apollo 100 70942862 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм. Забарвлена матовою емаллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Apollo 100 70942862
Тумба підлогова Aquarius Apollo 100 см 70942862 з раковиною Lux (W) | 14 062 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Apollo 100 см 70942862 з раковиною Lux (W) | 13 755 грн. |
Тумба Aquarius APOLLO 100 на ніжках біла з умивальником Lux (W) | 16 182 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →