Тумба під умивальник Aquarius Modena 100 70942898
Aquarius Modena 100 70942898 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Modena 100 70942898
Тумба підлогова Aquarius Modena 100 см 70942898 з раковиною Plaza | 14 378 грн. |
Тумба Aquarius Modena 100 см на ніжках з умивальником Plaza 100 (70942898) | 23 115 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Modena 100 см 70942898 з раковиною Plaza | 14 063 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →