Змішувач Koller Pool Trend Electra TR 0200IR
Koller Pool Trend Electra TR 0200IR |
|
Прихований аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Trend Electra TR 0200IR
Змішувач для раковини Koller Pool Trend Electra хром TR0200IR | 6 099 грн. |
Змішувач для раковини безконтактний Koller Pool Trend Electra хром TR0200I | 10 018 грн. |
Змішувач для умивальника сенсорний зі змішуванням KOLLER POOL Trend Electr | 10 506 грн. |
Koller Pool Koller Pool Trend Electra змішувач безконтактний (живлення від | 10 018 грн. |
Змішувач для раковини KOLLER POOL Trend Electra TR0200IR | 10 018 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →