Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71503000
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe Vernis Blend 71503000 |
|
Попередньо регульована температура води. Інфрачервоний датчик з автопідстроюванням. Грязьові фільтри в з'єднувальних шлангах. Регульоване час промивання: 10 з, 20 з, 30 з. Функція гігієнічної промивки раз в 24 ч — 10 з, 48 ч — 20 з, 72 ч — 30 з.
Робота змішувача може бути некоректною при використанні з раковинами у яких є піднесення або край раковини більше 75 мм.Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71503000
Усі ціни 9 →Змішувач для раковини електронний Hansgrohe Vernis Blend хром 71503000 від | 8 499 грн. |
Сенсорний змішувач HANSGROHE VERNIS BLEND 71503000 | 8 876 грн. |
Змішувач для раковини безконтактний без змішування HANSGROHE VERNIS BLEND | 10 600 грн. |
Змішувач для раковини безконтактний Hansgrohe VERNIS BLEND (71503000) 7150 | 10 600 грн. |
Монокран для раковины Hansgrohe Vernis Blend 71503000 | 10 600 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →