Душова система AM-PM Like F0780400
Фото 8 |
AM-PM Like F0780400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like F0780400
Усі ціни 18 →Душова система Am Pm LIKE ShowerSpot з термостатом F0780400 | 11 818 грн. |
Душова система Am Pm LIKE ShowerSpot з термостатом F0780400 | 11 819 грн. |
Душова система із термостатом AM.PM ShowerSpot Like із верхнім душем латун | 11 819 грн. |
Душова система AM.PM Like (F0780400) F0780400 | 11 819 грн. |
Душевая система AM.PM Like ShowerSpot с термостатом (F0780400) 192102 | 11 819 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи AM-PM Like F0780400:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →