Змішувач KRONER Graz-GRP03815 CV031337
Фото 9 |
KRONER Graz-GRP03815 CV031337 |
|
Подача води, що фільтрується, натисканням кнопки на корпусі змішувача. Окремі водотоки для питної та водопровідної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Graz-GRP03815 CV031337
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні з підключенням до фільтра Kroner KRP Graz графіт GRP038 | 4 620 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KRONER KRP Graz GRP0381 | 4 620 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Kroner KRP Graz - GRP03815 гр | 4 620 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Graz-GRP03815 197604 | 4 620 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Graz - GRP03815 | 4 620 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →