Унітаз AM-PM Like C801700SC
Фото 5 |
AM-PM Like C801700SC |
|
Сидіння виконано у дизайні Wrap Over: кришка повністю закриває сидіння і є продовженням дизайну чаші. Унітаз виготовлений із склоподібного фарфору
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like C801700SC
Унітаз підвісний Am.Pm Like FlashClean C801700SC з сидінням soft close | 10 568 грн. |
Унітаз підвісний Am.Pm Like FlashClean C801700SC із сидінням soft | 10 568 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий FlashClean з сидінням мікроліфт AM.PM Like C | 10 568 грн. |
Унітаз підвісний Am.Pm Like FlashClean C801700SC з сидінням soft close | 10 568 грн. |
Унитаз подвесной Am.Pm Like FlashClean C801700SC с сиденьем soft | 10 568 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →