Процесор AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700X BOX (YD170XBCAEWOF)
Відео 36Фото 3 | Очікується у продажу 30 440 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 8; Кількість потоків (threads): 16; Частота (ГГц): 3.4; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 3.0; |
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700X BOX |
|
Процесори Ryzen 1000, Ryzen 2000 не підтримуються материнськими платами з чіпсетом A520, B550.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 1 0 11 |
Швидкодія, ігри тягне на ура, брав бу але працює відмінно. багато ядер та потоків. поки не виявив, користуюся не більше 2 місяців. 7_XOKAGE: користуюся AMD 1700X BOX кілька місяців |
1700 Використовую для ігор, про фпс писати не буду, все влаштовує, максимальне завантаження що бачив 30% в парі з Strix RX480 8gb. Брав б/в на вторинному ринку за цінник 3к грн за 8/16. Назвіть мені хоч один інтел за 3к який за продуктивністю буде як райзен 1700. Всі Чи не виявив. Сергей Альт: користуюся AMD 1700 OEM кілька місяців |
По сьогоднішній день і на багато років уперед – це топовий бюджетний камінь. Просто плювок у бік синього оверпрайсу. Якщо ви думаєте брати 9600К чи 9700К – навіть не думайте. Візьміть за поточний прайс 1700 або почекайте та зберіть трохи шекелів, і купіть 2700Х, який надає защіпку навіть "топовим" (ха-ха) рішенням від штеуда. Через багато років камінь залишається топовим рішенням як ігор, так роботи. Його мультикор дає дуже відчутний приріст продуктивності в обчислювальних додатках, в порівнянні з синім оверпрайнутим неподобством. Їх немає, за такий прайс гріх скаржитися. Наказываю Штеудбоев: користуюся AMD 1700 BOX більше року |
Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
2 червня 2022, 17:56
Ryzen 7 1700x или ryzen 5 2600x на плате asus primeb450m-k #
У меня имеется материнская плата от asus модель prime b450m-k. Выбираю какой поставить процессор Ryzen 7 1700x или ryzen 5 2600x и какой из них лучше себя покажет на ней с разгоном соответвстенно.
Показано 3 із 15 запитань
ще 12 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Summit Ridge
Ціни на AMD Ryzen 7 Summit Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700 OEM | від 6 114 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700X OEM | від 6 329 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1800X BOX | від 7 954 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1800X OEM | від 3 888 грн. | 31 пропозиція |
процесор хороший, 2021 для гра ще актуальний так що.
можна задуматися про купівлю, але за 8000гр раджу купити новішу версію і користуватися сайтом рейтинг процесорів.