Процесор AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX (100-100000061WOF)
Відео 26Фото 2 |
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX |
|
Підтримка материнськими платами 500-ї серії. B450/X470 чипсети залежно від прошивки виробника плати.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX
Усі ціни 42 →AMD Ryzen 9 5900X 3.7(4.8)GHz 64MB sAM4 Box (100-100000061WOF) 100-1000000 | 13 199 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 5900X (3.7GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000061WOF) 1 | 11 807 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF) | 12 109 грн. |
Amd Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF) Ua | 12 081 грн. |
Amd Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF) | 13 023 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна та якість. Демонтаж трішки ризиковий. |
не знаю як там кому пощастило чи ні, у мене 5950х працює в 5ггрц по всіх ядрах і всі тести проходить на 5. під водянкою 420тою на матері ріг бульдозер з обробки ціна VaLeRoN LeOnOv: користуюся AMD 5950X BOX більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 9 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX | від 11 657 грн. | 42 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM | від 13 035 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX | від 13 995 грн. | 42 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X OEM | від 16 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Поставивши повітряне охолодження, дарк рок 4, і все чудово. Ніколи не бачив більше 70 градусів навіть улітку. Головне акуратно чистити, вже як 16 місяців не міняв термопасту тому єдиний мінус це шанс пошкодити ніжки при цьому процесі.
Сподіваюся все буде прибл.