Процесор AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700 OEM (YD1700BBM88AE)
Відео 36Фото 3 | 6 114 грн. Купити! Процесор AMD Ryzen 7 1700 3.0GHz/16M (YD1700BBM88AE) sAM4, trayМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700 OEM |
|
Шістнадцять потоків за порівняно доступною ціною. Авторозгін і додатковий ручний розгін. Кулер в комплекті.
Відносно низька базова частота.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 1 0 11 |
Всі Чи не виявив. Сергей Альт: користуюся AMD 1700 OEM кілька місяців |
Процесор купував бу за 4000гр але тут уже він коштує 8200гр. процесор хороший, 2021 для гра ще актуальний так що. можна задуматися про купівлю, але за 8000гр раджу купити новішу версію і користуватися сайтом рейтинг процесорів. Швидкодія, ігри тягне на ура, брав бу але працює відмінно. багато ядер та потоків. поки не виявив, користуюся не більше 2 місяців. 7_XOKAGE: користуюся AMD 1700X BOX кілька місяців |
По сьогоднішній день і на багато років уперед – це топовий бюджетний камінь. Просто плювок у бік синього оверпрайсу. Якщо ви думаєте брати 9600К чи 9700К – навіть не думайте. Візьміть за поточний прайс 1700 або почекайте та зберіть трохи шекелів, і купіть 2700Х, який надає защіпку навіть "топовим" (ха-ха) рішенням від штеуда. Через багато років камінь залишається топовим рішенням як ігор, так роботи. Його мультикор дає дуже відчутний приріст продуктивності в обчислювальних додатках, в порівнянні з синім оверпрайнутим неподобством. Їх немає, за такий прайс гріх скаржитися. Наказываю Штеудбоев: користуюся AMD 1700 BOX більше року |
Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Summit Ridge
Ціни на AMD Ryzen 7 Summit Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700 OEM | від 6 114 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1700X OEM | від 6 329 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1800X BOX | від 7 954 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Summit Ridge 1800X OEM | від 4 469 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Брав б/в на вторинному ринку за цінник 3к грн за 8/16. Назвіть мені хоч один інтел за 3к який за продуктивністю буде як райзен 1700.