Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX (100-100000065BOX)
Відео 16Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX
Усі ціни 71 →AMD Ryzen 5 5600X 3.7(4.6)GHz 32MB sAM4 Box (100-100000065BOX) 100-1000000 | 6 339 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600X (6C/12T, 3.7-4.6GHz,32MB,65W,AM4, Wraith Stealt | 5 999 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065BOX) | 5 859 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 5600X (100-100000065BOX) | 5 749 грн. |
Amd Ryzen 5 5600X (100-100000065BOX) | 6 290 грн. |
2 4 2 13 |
Хороший проц за свої гроші, хто б що не говорив, не скажу що проц прямий уже окріп, 60-67 градусів, у найскладніших умовах, чого не скажеш про інтел стабільність, якість Немає Дмитрий: користуюся AMD 5600X BOX більше року |
На заміну мого старенького R5-2600 прийшов чудовий потужний процесор 5600х. Процесор повністю підійшов до системної плати Asus TUF B450-Plus Gaming (Bios:3802) Процесор відмінно сумісний з відеокартою Asus TUF-RTX3070-O8G-V2-Gaming LHR + оперативної пам'яті 4х8=32Gb мм Black термопаста Arctic MX-4. додаю кілька тестів на фото. Якщо є можливість, купуйте. Бажаю всім мирного неба та гарного вечора! Потужний Ціна Roma Sheremet: користуюся AMD 5600X BOX менше місяця |
Вибачте але якого х̑̈у̑̈я̑̈ процесор стоїть на 20%+ від рекомендованої та що за зажерлі продавці які виставили ціну 10-13к -Топовий
-продуктивний -Гарячи, краще брати до нього СВО
-ціна |
чем версия без кулера?
непонимаю
Знайомтеся з Ryzen 5600X: 6 ядер, 12 потоків, турбо-буст до 4.6 ГГц
Почнемо з основи. Молодший Ryzen 5 5600X забезпечений шістьма ядрами Zen 3 з підтримкою багатопотоковості, 32 МБ кеш-пам'яті третього рівня і двоканальним контролером DDR4-3200. Його базові частоти становлять 3.7 ГГц, а бусті вони можуть зростати до 4.6 ГГц. Номінальні TDP Ryzen 5 5600X складають 65 Вт. Офіційний прайс ― $299.
Вражаюча одноядерна продуктивність
Згідно з першим тестів, перевага нового 6-ядерного процесора перед чипом Ryzen 5 3600X у різних сценаріях використання становить від 15 до 25%, а в окремих випадках досягає разючих 40%. Наприклад в однопотоковому тесті Cinebench R20 новинка набрала 600 балів — це уже чудовий результат сам по собі, до того ж він на 17% вище результатів попередника. В інших ігрових бенчмарках, пов'язаних з чистою потужністю (математичні обчислення, криптографія, обробка даних) молодший Vermeer здатний ефективно конкурувати з 8-ядерним Intel Core i9-9900K. З одного боку, це дійсно круто, а з іншого — ціни на старті плюс-мінус однакові. Якщо ж говорити про ігри, то новинка демонструє більше ніж 15-процентний приріст продуктивності у порівнянні з Ryzen 5 3600X.
Всі соки вже вичавлені
З розгоном ситуація неоднозначна і залежить від удачі. Журналістам з ITHardware без проблем вдалося взяти частоту 4.8 ГГц на всіх ядрах при підвищенні напруги до 1.27 В. При невеликому збільшенні напруги процесор поплив і подальший розгін виявився нестабільним. А от полякам з TechPowerUp пощастило менше, вони змогли вичавити з Ryzen 5 5600X лише 4.6 ГГц. Для цього довелося підвищити напругу до 1.45 В. Тобто це не стільки розгін, скільки стабільний турбо-буст. Енергоживлення при цьому підкрадається до рівня старших моделей. Схоже, що як і минулого разу, нові Ryzen «з коробки» працюють на межі своїх можливостей. Заради справедливості відмітимо, що всі маніпуляції протікали при охолодженні штатним кулером.
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 5 139 грн. | 60 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 4 800 грн. | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 4 699 грн. | 44 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 5 749 грн. | 73 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 5 970 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 5 508 грн. | 67 пропозицій |