Процесор AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX (100-100001491BOX)
Відео 8Фото 6 |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX 8500G BOX8600G BOX |
|
Графічний блок RDNA 3-го покоління на 6 обчислювальних блоків із частотою 2.8 ГГц. Нейронний процесор (NPU) XDNA Ryzen AI.
Використовується варіант кристала з двома видами ядер: два Zen 4 та чотири Zen 4c.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX
Усі ціни 12 →AMD Ryzen 5 8500G 3.5(5.0)GHz 16MB sAM5 Box (100-100000931BOX) 100-1000009 | 8 499 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 8500G (100-100000931BOX) | 7 859 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 8500G (100-100000931BOX) | 7 864 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 8500G (100-100000931BOX) Ryzen 5 8500G (100-100000931 | 8 559 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 8500G (100-100000931BOX) 100-100000931BOX | 7 861 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Phoenix
Ціни на AMD Ryzen 5 Phoenix |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F BOX |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F MPK |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F OEM |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX | від 7 636 грн. | 12 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX | від 8 557 грн. | 32 пропозиції |
Рекомендуємо