Процесор AMD Ryzen 9 Matisse 3950X OEM (100-000000051)
Відео 6Фото 4 | 24 110 грн. Купити! Процесор AMD Ryzen 9 3950X 3.5GHz/64M (100-000000051) sAM4, trayМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AMD Ryzen 9 Matisse 3950X OEM |
|
Настільний процесор 2019 року в модельному ряді компанії AMD є самим потужним рішенням третього покоління Ryzen. Він створений за 7-нм технологічному процесу, передбачає 16 обчислювальних ядер і 32 потоку, що робить його одним з основних конкурентів таких високопродуктивних ПРОЦЕСОРІВ компанії Intel, як Core i9-9980XE. Флагманський процесор AMD 3950X OEM має тактову частоту 3.5 ГГц, яка в Турбо-режимі може автоматично підвищуватися на 1200 МГц до значень 4.7 ГГц.
Розблокований множник дозволяє виконувати власний розгін, щоправда, потрібно враховувати, що тепловиділення моделі становить 105 Вт, так що для оверклокінгу потрібно підібрати підходящу систему охолодження (першопочатково кулер у комплектацію OEM не входить). «Движок» не передбачає інтегрованого графічного ядра, зате обзавівся значним запасом кеш-пам'яті (64 МБ третього рівня), сумісний з масовою платформою AM4, підтримує прискорену шину PCI Express 4.0 і ОЗП формату DDR4-3200.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
1 2 1 8 |
Хороша продуктивність абсолютно скрізь і в усьому. За ті гроші, які він повинен був коштувати, йому б не було аналогів. Але .. 1) Риночег зламав філософію цього праця, адже він повинен був коштувати відчутно менше ніж 3900х, і при цьому бути кращим (у правильних руках), але цього так і не сталося. За фактом вони стояли або однаково, або різниця була безглуздою. Цих робіт дуже дуже мало, можливо це якось вплинуло.
2) Багато невмілих користувачів, які примудряються "задушити" проц, а потім йти в коментарі. 3) Вимагає гарну пам'ять. Добру не означає найкрутішу і найдорожчу. Знайти зараз за осудні гроші дворангову оперу яка зможе у 3600 cl16 не проблема взагалі. Все що не дворанг в іграх дуже помітно душить проц, бо тут величезний L3 кеш, потрібно просто організувати прокачування робота даними. Ядра Zen досить спритні, самі по собі 4) Вимагає мати з гарним живильником. З хорошим не означає, що потрібно брати убер дорогу та оверклокерську, просто хорошу. 5) ОГРОМНО працював на Crosshair 6 Hero x370, стабільність у чат і не входила. Переїзд на B550-A Rog Strix вирішив усі проблеми до єдиної, політ ідеальний. До праці це відноситься до того, що, але просто для інформації Дмитрий Митус: користуюся AMD 3900 OEM більше року |
Брав під складання 2070s, asus tuf gaming x570 ну і ryzen9 3900x. Якби повернути час, швидше за все взяв би intel. Не можу сказати що відсоток прямий поганий, просто його переваги вкрай рідко задіяні в моїх завданнях. Багатопотоковість хороша для рендерів, але ось для моделінгу та ігор вона дає вкрай мало бо ці процеси зазвичай одно-двох потокові і просто впираються в 1 ядро. Боксовий кулер wraith prism поміняв на ноктуа бо той досить галасливий і в тестах віддавав 95 градусів прямо з порога. Оперативну пам'ять розігнати так само не вийшло адекватно (кіт 16х2 corsair vengeance 3000mhz), максимум що я отримав це 3200 на 17. Хоча огляди, статті, райзен калькулятор і тд показували зовсім інші показники. У результаті тестах RAM latency показує значення 75ns ( в інтелах це значення вдвічі нижче). Навіть якщо припустити, що трапилися дуже погані плашки, то на хороших це значення було б у межах 63-65, що все ще дуже багато. -Кількість потоків
-На момент покупки був трохи дешевше за конкурентів -Порівняно невеликий tdp -Високі затримки RAM, фактичний лок інфініті фабрики на 1900mhz
-Слабкий боксовий кулер -Порівняно поганий для однопотокових завдань nikolai tihres: користуюся AMD 3900X BOX більше року |
Модификації AMD Ryzen 9 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 9 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Matisse 3900 PRO OEM | від 24 560 грн. | 12 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3900X BOX | від 27 200 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3900X OEM | від 18 449 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3950X BOX | від 25 975 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Matisse 3950X OEM | від 24 110 грн. | 1 пропозиція |
Дуже ламповий камінчик. Саме мій екземпляр добре даунвольтівся + давав погратися з бустом. Міг працювати з пам'яттю 3800, але IF підкачала, вище 1800 не захотіла, інакше WHEA bus/interconnect, побороти які не вдалося. Сказати що велика втрата не вийде, тож все дуже гідно. Одноядерна продуктивність (і продуктивність в іграх) на рівні 8700К-9900К (тримаємо в умі що 9900К при цьому на 500мгц швидше по ядрах, і все відразу стає ясно і зрозуміло. Для тих хто "в темі", природно)). Та й у принципі цей відсоток десь між 9900К та 10900. Любителі писати про великі затримки, відкриваємо Zen Timings, спостерігаємо десинхронізацію в UCLK/MCLK/FCLK, б'ємо себе по кривих руках і видаляємо недостовірні коментарі. Великий привіт тим хто ставить до такого труду однорангову оперу - хлопців, не збирайте комп'ютери, не ваше) Купуйте готовий десь у фокстроті, не мучте себе та інших). Так само привіт любителям "водички", скажу по секрету що з цим процом впорається практично будь-яке середньо бюджетне повітря (у мене був Dark Rock 4, але можна і щось дешевше з аналогічною ефективністю. При цьому PBO ліміти у мене стояли вище ніж у 3900х).
Той розгін що на скрін це були проміжні підсумки, підсумкових на жаль зараз під рукою немає. Віддав систему другові, продавати було шкода.