Процесор AMD FX 8-Core FX-8120
Відео 16Фото 2 |
AMD FX 8-Core FX-8120 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 3 3 13 |
До мат платі Asrock 960GM-GS3 FX підійде пр епн |
Производительность, реально классная. Под разгонов 4,5 Гц. Класс! Проц не греется, но греется мосфеты и северный мост Маловато кэша 3 уровня користуюся AMD FX 8-Core кілька місяців |
У него кэш 3 уровня низкий, а в остальном он лучше чем I7. Если кэш 7го 15мб то у бульдозера 8 - это маловато на 8 ядерник. I7 6 ядер 15 мб л3 - Сравните!, если бы они увеличили кэш хотябы на 12 мб это было бы очень хорошо. Может решать очень очень много МЕЛКИХ задач, даже больше чем intel. Кэш очень мал щойно купив(ла) AMD FX-8170 |
Показано 3 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації AMD FX 8-Core
Ціни на AMD FX 8-Core |
---|---|---|---|---|
AMD FX 8-Core FX-8120 | від 2 380 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD FX 8-Core FX-8150 | від 1 900 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-8300 OEM | від 2 000 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD FX 8-Core FX-8320 OEM | від 3 011 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-8350 OEM | від 3 840 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-9370 | від 4 890 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо