Процесор AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX (100-100000059WOF)
Відео 26Фото 2 |
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX |
|
Флагманський процесор AMD Ryzen з сімейства Vermeer, який є вражаючою комбінацією обчислювальної потужності та передових технологій. Є представником топової дев'ятої підсерії чіпів Ryzen, відноситься до верхнього цінового сегменту, орієнтований на геймерів, ентузіастів та власників робочих станцій, для обробки мультимедійного контенту, аудіо, відео та графічного рендерингу, інженерних розрахунків, компіляції тощо.
Призначений для установки в материнські плати, обладнані процесорним роз'ємом AMD AM4 та чіпсетами AMD 500 серії (сумісність з платами на чіпсетах B450/X470 залежить від виробника). З технічної точки зору Ryzen 9 5950X ― це ультра-потужний 16-ядерний 7-нанометровий процесор, що працює на базі передової мікроархітектури Zen 3. Завдяки підтримці багатопоточної обробки даних він здатний ефективно виконувати безліч завдань одночасно, що особливо цінно для професійних користувачів та геймерів, працюючих з ресурсомісткими додатками та багатозадачністю.
Його базова частота становить 3.4 ГГц, і з функцією Turbo Boost може розганятися до 4.9 ГГц. 64 МБ кеш-пам'яті L3 сприяють зниженню затримок та забезпечують швидкий доступ до критично важливих даних. Інтеграція шини PCI-E 4.0 Ryzen 9 5950X забезпечує максимальну пропускну здатність для обміну даними між процесором, відеокартою, оперативною пам'яттю, SSD та іншими компонентами ПК. Інноваційна технологія AMD Smart Access Memory (SAM) дозволяє Ryzen 9 ефективніше взаємодіяти з графічними процесорами AMD Radeon, забезпечуючи плавніший геймплей в іграх. p align="justify"> Процесор орієнтований на роботу в парі з оперативною пам'яттю DDR4 з максимальною тактовою частотою 3200 МГц. Заявлене виробником енергоспоживання складає 105 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX
Усі ціни 50 →AMD Ryzen 9 5950X 3.4(4.9)GHz 64MB sAM4 Box (100-100000059WOF) 100-1000000 | 18 545 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 5950X (16C/32T, 3.4-4.9Ghz, 64MB, 105W, AM4) BOX 100- | 16 599 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) 1 | 16 097 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 5950X (100-100000059WOF) | 16 549 грн. |
Процесор Amd Ryzen 9 5950X (100-100000059WOF) | 16 474 грн. |
не знаю як там кому пощастило чи ні, у мене 5950х працює в 5ггрц по всіх ядрах і всі тести проходить на 5. під водянкою 420тою на матері ріг бульдозер з обробки ціна VaLeRoN LeOnOv: користуюся AMD 5950X BOX більше року |
Чудовий камінь, багато ядер, що є прекрасним. Ціна вже як 2 роки на тому самому місці і це радує. Головне взяти нормальну материнську плату з гарним живленням. Все інше чудово піде. Майже ніколи не має лагів і проблем, що мене дуже радує, бо на ноутбуці старому вже ці проблеми накладаються з інтелом на 7700.
Поставивши повітряне охолодження, дарк рок 4, і все чудово. Ніколи не бачив більше 70 градусів навіть улітку. Головне акуратно чистити, вже як 16 місяців не міняв термопасту тому єдиний мінус це шанс пошкодити ніжки при цьому процесі. Сподіваюся все буде прибл. Ціна та якість. Демонтаж трішки ризиковий. |
Цар гори
AMD Ryzen 9 5950X — це досить дорога флагманська модель, для якої ще кілька років тому саме місце було в якій-небудь серверній. Але ні, сьогодні за цілком розумні гроші і ми можемо придбати «камінь» з 16 фізичними та 16 віртуальними ядрами, тактова частота яких становить 3.4 ГГц, а в режимі Boost зростає до 4.9 ГГц. А кеш-пам'яті становить 64 МБ.
Впевнений турбо-буст
З урахуванням офіційного цінника в 799 євро, ці цифри вражають сильніше, аніж фотографія молодого Шварценеггера з турніру «Містер Олімпія». Але ще більше процессор вражає в дії. Тисячі разів писали й говорили про те, що старі райзени страждали від невміння витримувати стабільну частоту в турбо-бусті по всіх ядрах. Але з виходом покоління Vermeer ситуація кардинально змінилася, новий Ryzen 9 5950X частенько виходить за рамки зазначеного в специфікації максимуму частоти, досягаючи 4925 ГГц без будь-якого розгону. Це особливо цікаво на фоні молодшого Ryzen 5 5600X, який, судячи з перших тестів, розгін узагалі не підтримує.
Продуктивність поза конкуренцією
Безпосередньо в роботі флагманський Vermeer показав себе по-царськи: 16 ядер і 32 потоки ― це максимум серед споживчих high-end платформ. Лише процесори Threadripper забезпечують більшу кількість ядер і вищу продуктивність, але з ними доведеться більше вкладати в материнську плату і пам'ять. Intel у цьому плані й узагалі безбожно відстає. Приміром, раніше в тесті PCMark 10, який комплексно оцінює загальну продуктивність процесора в типових задачах, Ryzen традиційно відставав від Intel, а 10-ядерний Core i9-10900K (з його 9937 балами) обходив 12-ядерний Ryzen 9 3900X. Тепер же рейтинг впевнено очолює Ryzen 9 5950X з 10613 балами.
Процесор, який тягне у будь-яких задачах
Завдяки новій архітектурі AMD зуміли побороти старі болячки, а їх нове дітище ставить рекорди і в будь-яких інших тестах на рендеринг, компіляцію, архівацію та обробку даних. В іграх «камінь» також сміливо бореться за звання кращого з i9-10900K. Хоча купувати подібні процесори виключно для ігор ми б не стали, вплив CPU на FPS сьогодні мінімальний і зайві гроші ліпше інвестувати у відеокарту. Ах да, ледве не забули про вишеньку на торті — енергоспоживання у Ryzen 9 5950X виявилося на рівні «молодших» моделей сімейства Vermeer.
Модификації AMD Ryzen 9 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 9 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX | від 11 560 грн. | 50 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM | від 12 760 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX | від 14 740 грн. | 50 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X OEM | від 17 129 грн. | 3 пропозиції |