Процесор AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX (100-100000884WOF)
Відео 4Фото 5 |
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX
Процесор Amd Ryzen Threadripper PRO 7995WX (100100000884WOF) | 534 599 грн. |
Amd Ryzen Threadripper PRO 7995WX (100100000884WOF) | 521 560 грн. |
Amd Ryzen Threadripper PRO 7995WX (100100000884WOF) | 534 599 грн. |
Amd Ryzen Threadripper PRO 7995WX (100100000884WOF) | 547 638 грн. |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper Pro 7000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX BOX | від 136 440 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX OEM | від 122 969 грн. | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX | від 197 240 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX BOX | від 378 560 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX | від 521 560 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM | від 495 442 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо