Процесор AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX (100-100000031BOX)
Відео 13Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX |
|
Дебютант 2019 року в комплектації BOX (з кулером) належить до лінійки Ryzen 5 Matisse Zen 2, в якій об'єднані рішення компанії AMD, створені на 7-нм техпроцесі. «Движок» позиціонується в якості рішення середнього рівня. Кожне з ядер за рахунок технології SMT підтримує багатопотоковість, що робить можливим одночасне виконання на 6-ядерному CPU до 12 потоків команд. Тактова частота процесора AMD 3600 BOX становить 3.6 ГГц з можливістю автоматичного підвищення до 4.2 ГГц при підвищенні навантажень і безпечного користувальницького оверклокінгу. Останнє забезпечує розблокований множник. Базові показники тепловиділення знаходяться на скромному рівні (до 65 Вт), що не пред'являє високих вимог до системи охолодження. Хороші можливості подальшого апгрейду забезпечує як актуальний сокет AM4, так і сумісність з оперативною пам'яттю формату DDR4 з максимальною частотою до 3200 МГц.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX
Усі ціни 75 →AMD Ryzen 5 3600 3.6(4.2)GHz 32MB sAM4 Box (100-100000031BOX) 100-10000003 | 3 316 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-100000031BOX) BOX 100-100000031BOX | 3 316 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031BOX) 100 | 3 243 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3600 6/12 3.6GHz 32Mb AM4 65W Box (100-100000031BOX) | 3 489 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-100000031BOX) | 3 219 грн. |
5 1 8 30 |
Нічого. Можливо, якби він коштував значно менше ніж 5500, то був би, можливо, якийсь сенс його пхати, а так, не бачу сенсу в ньому взагалі. Чіплет компонування, стара архітектура, погано дружині пам'ять (у порівнянні з 5500), буває проблемний. |
Дуже чудовий процесор за свою ціну, підтримує pcie 4 версії, не дуже гарячий будь-який кулер витримає ціна дуже понравилася їх немає :) Денис Денисенко: користуюся AMD 3600 BOX кілька місяців |
Народний проц, я навіть сказав би легенда. Досі видає нормальну продуктивність при своєму віці =)
Хоча в мене і попався не зовсім вдалий камінь, який бере максимум 4.1 у всіх ядрах, при живленні 1.37. Що є бронзовим випадком. При цьому досі я маю можливість грати у всі нові тайтлі. Народний проц, з чудовим ккд. Лотерея з примірниками, у деяких вин може брати 4.4. У мене 4.1=( |
Чудова п'ятірка
Ryzen 5 3600 — на цей момент молодший представник сімейства 7-нанометрових процесорів AMD Matisse (у той час як ще більш економічні гібридні процесори 3200G і 3400G належать до 12-нм сімейства Raven Ridge). У 3600 шість фізичних ядер архітектури Zen 2 і дванадцять віртуальних потоків SMT, а також небагато-немало, 32 МБ кеша третього рівня.
Багатопотоковість та однопотоковість
Частотна формула Ryzen 5 3600 дорівнює 3.6 – 4.1 ГГц. Перше число означає базову, тобто гарантовану частоту по всіх ядрах, а друге — максимальну частоту авторозгону при навантаженні тільки на одне ядро. Більшу ж частину часу частота тримається десь посередині — 3.8 – 3.9 ГГц. У комплекті з коробковою версією процесора надається простенький кулер, але його не вистачає, навіть щоб процесор по максимуму бустився, вже не кажучи про ручний розгін.
Піддається оверклокінгу
Натомість розблокований множник дозволяє підняти частоту Ryzen 5 3600 до рівня на $50 дорожчого 3600X або навіть трохи вище (до 4.2 — 4.3 ГГц по всіх ядрах). Але тільки за наявності материнської плати з гарною стабілізацією живлення (Load-Line Calibration), а це зазвичай середньоцінові та флагманські моделі на чипсеті X570.
Прогрес на обличчя
Однозначно, AMD Ryzen 5 3600 вдався на славу. Збільшене число оброблюваних за такт інструкцій у порівнянні Zen+, а також збільшення частоти в кілька сотень мегагерц призвели до того, що новачок швидший від попередника 2600 приблизно на чверть. Ну а в майбутньому при бажанні можна буде проапгрейдитися на удвічі потужніший Ryzen 9 3900X з дванадцятьма ядрами та двадцятьма чотирма потоками.
Модификації AMD Ryzen 5 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 5 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Matisse 3500 OEM | від 6 547 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3500X OEM | від 2 855 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX | від 3 093 грн. | 77 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 MPK | від 3 018 грн. | 53 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM | від 2 904 грн. | 58 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF | від 3 099 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X BOX | від 5 799 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM | від 3 067 грн. | 22 пропозиції |
Був)))
можливо)))
Почну з того, що це динозавр на старій архітектурі, який раніше, зараз і в майбутньому буде прогинатися під срінтолі і 5500.
5500 куди краще, особливо з якимись джр хуніксами, або е дай мікронами, оженете собі спокійно пам'ять 4200 сл16, і щасливо нагинаєте цей зен2, який ще до речі, з часом може стати проблемним, наприклад з часом перестає працювати 2-х канал , або не бачити ссд, або юсб-шки не працюють. Коротше кажучи - проц мусора, за умови існування 5500, який без проблем жене пам'ять не гірше "срінтолів". А те що у нього пис"юн 3, не робить його гірше, особливо з х16 лініями карт, а на 8х картах це відображається тільки якщо у вас дуже мало врам і ви граєте в 2к.