Процесор AMD Raphael EPYC 4124P OEM (100-000001570)
![]() |
AMD Raphael EPYC 4124P OEM |
|
|
Звичайними материнськими платами з роз'ємом AM5 процесори Raphael EPYC не підтримуються!
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Модификації AMD Raphael EPYC
| Ціни на AMD Raphael EPYC |
|---|---|---|---|---|
| AMD Raphael EPYC 4124P OEM | від 11 294 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4244P BOX | від 11 783 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4244P OEM | від 10 254 грн. | 14 пропозицій | ||
| AMD Raphael EPYC 4344P OEM | від 11 699 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4364P OEM | від 19 212 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Raphael EPYC 4464P OEM | від 18 638 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4564P BOX | від 38 060 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4564P OEM | від 29 821 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →