Процесор AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX (100-100001352WOF)
![]() |
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Купити AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX
Усі ціни 6 →Процесор AMD Ryzen Threadripper 7960X (100-100001352WOF) | 71 016 грн. | ![]() |
| 71 532 грн. |
Процесор AMD Ryzen Threadripper 7960X WOF (100-100001352WOF) (Socket TR5, 48T, 5.3 ГГц, Box) 100-100001352WOF | 68 649 грн. |
| 72 646 грн. |
| 69 522 грн. |
| 78 789 грн. |
Модификації AMD Ryzen Threadripper 7000
| Ціни на AMD Ryzen Threadripper 7000 |
|---|---|---|---|---|
| AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX | від 68 649 грн. | 7 пропозицій | ||
| AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X OEM | від 64 529 грн. | 5 пропозицій | ||
| AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX | від 116 476 грн. | 6 пропозицій | ||
| AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X OEM | від 116 999 грн. | 3 пропозиції | ||
| AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X BOX | від 236 795 грн. | 6 пропозицій | ||
| AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X OEM | від 234 099 грн. | 4 пропозиції | ||
Відеоогляди
Рекомендуємо