Процесор AMD Athlon Raven Ridge 3000G BOX (YD3000C6FHBOX)
Відео 33Фото 2 | Очікується у продажу 1 199 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 2; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.5; Модель IGP: Radeon Vega 3; Підтримка PCI Express: 3.0; |
AMD Athlon Raven Ridge 3000G BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 3 |
Самый доступный ныне процессор с двумя ядрами и четырьмя потоками и встроенным графическим ядром. В комплекте кулер c термопастой, которого вполне достаточно для камня с TDP в 35W. CG:GO в киберспортивном расширении 1280х720 выдает 100 фпс. League of Legends выдает комфортные 80 кадров в FullHD расширении, на высоких настройках графики. Dota 2 с пресетом faster в FullHD выдает от 60 до 80 кадров. В будущем можно докупить gtx 1050 и поиграть в PUBG или Fortnite. доступность в будущем придется менять Валерій Л.: користуюся AMD Athlon Raven Ridge кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
15 грудня 2020, 17:08
Собираюсь покупать gigabyte b450m ds3h rev. 1.0 'этот процессор подойдет к ней? #
Николаи
15 травня 2020, 18:23
Нужно ли прошивка биоса для б450 чипсете ? #
собираюсь купить асрок B450M-HDV и вот вопрос , как поидет дела со совместимоти .. у меня до этого небыло пк на амд ... и нет знакомых у каторых есть 1 и 2 серия процессоров чтоб в случии чего обновить биос
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Athlon Raven Ridge
Ціни на AMD Athlon Raven Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Athlon Raven Ridge 200GE OEM | від 2 196 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Athlon Raven Ridge 300GE OEM | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Athlon Raven Ridge 3000G OEM | від 1 200 грн. | 36 пропозицій |
Рекомендуємо