Відеокарта AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5
AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5
Усі ціни 24 →Відеокарта AFOX GeForce GT 710 1GB GDDR3 (AF710-1024D3L5) AF710-1024D3L5 | 1 832 грн. |
Відеокарта Afox GeForce GT710 1024Mb (AF710-1024D3L5) | 1 825 грн. |
Видеокарта Afox GeForce Gt 710 (AF710-1024D3L5) Ua | 2 041 грн. |
AFOX GeForce GT 710 1GB GDDR3 (AF710-1024D3L5) | 1 832 грн. |
AFOX GeForce GT 710 1GB GDDR3 (AF710-1024D3L5) | 1 832 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →