Умивальник Cersanit Carina 70 K31-007 700 мм
Фото 5 |
Cersanit Carina 70 K31-007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Carina 70 K31-007 700 мм
Усі ціни 9 →Cersanit Cersanit CARINA K31-007 | 3 420 грн. |
Cersanit Cersanit Carina 70 K31-007 | 2 462 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Carina 70x43,5см (K31-007) | 3 420 грн. |
Раковина Cersanit Carina 70 см (K31-007) K31-007 | 3 420 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit CARINA 70 5907720648978 | 3 420 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cersanit Carina 70 K31-007
Ціни на Cersanit Carina 70 K31-007 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 мм | від 1 614 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 мм | від 1 798 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм | від 2 050 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 мм | від 2 427 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →