Литий диск CMS C22 7,5x18/5x114,3 ET35 DIA60,1
Відео 2Фото 3 | від 7 974 до 9 522 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 7,5x18/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 7,5x18/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
CMS C22 CBG Schwarz Glanz (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) | 8 499 грн. |
CMS C22 (7.5J x 18 5x114.3 ET35 DIA60.1) Black На замовлення з Європи. | 9 082 грн. |
CMS C22 W7.5 R18 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 Racing Silver | 9 338 грн. |
CMS C22 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 Silver C22 758 35 63S SR | 7 976 грн. |
CMS C22 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 Silver | 8 248 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі