Монітор AOC U27V4EA 27 " чорний
Відео 1Фото 8 |
AOC U27V4EA 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC U27V4EA 27 " чорний
Усі ціни 43 →AOC 27" U27V4EA Black U27V4EA | 11 169 грн. |
Монітор 27" AOC U27V4EA | 11 169 грн. |
Монитор AOC 27" U27V4EA IPS 4K HDMI DP MM Black U27V4EA | 11 394 грн. |
Монітор Aoc U27V4EA Black | 10 914 грн. |
Монитор Aoc U27V4EA Black | 10 914 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди