USB-флешка Apacer AH355 8 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Apacer AH355 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Apacer AH355
Ціни на Apacer AH355 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH355 16 ГБ | від 213 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 32 ГБ | від 157 грн. | 44 пропозиції | ||
Apacer AH355 64 ГБ | від 163 грн. | 54 пропозиції |