USB-флешка Apacer AH15A 64 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH15A 64Gb |
|
Оснащена карабіном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH15A 64 ГБ
Усі ціни 31 →Apacer AH15A 64GB USB 3.1 Ashy (AP64GAH15AA-1) | 390 грн. |
Флеш-накопитель USB3.1 64GB Apacer AH15A Black (AP64GAH15AA-1) AP64GAH15AA | 327 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.1 64GB Apacer AH15A Black (AP64GAH15AA-1) AP64GAH15A | 334 грн. |
Флеш-драйв APACER AH15A 64GB USB3.1 Ashy AP64GAH15AA-1 | 377 грн. |
USB флеш накопичувач Apacer 64GB AH15A Ashy USB 3.1 (AP64GAH15AA-1) AP64GA | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AH15A
Ціни на Apacer AH15A |
---|---|---|---|---|
Apacer AH15A 32 ГБ | від 290 грн. | 28 пропозицій | ||
Apacer AH15A 64 ГБ | від 327 грн. | 32 пропозиції | ||
Apacer AH15A 128 ГБ | від 592 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →