Сковорідка Aplus 1476 16 см
Фото 5 |
Aplus 1476 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1476 16 см
Сковорода з гранітним покриттям A-PLUS 16 см (1476)(BG18845) | 419 грн. |
Сковорідка з гранітним покриттям A-PLUS 16 см (1476) | 350 грн. |
Сковорода APlus 1476 з гранітним покриттям 16 см | 387 грн. |
Сковорода з кришкою (гранітне покриття) 16 см A-Plus 1476 | 450 грн. |
Сковорода A-Plus 16см 1476 | 440 грн. |
Модификації Aplus 1476
Ціни на Aplus 1476 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1476 16 см | від 350 грн. | 5 пропозицій | ||
Aplus 1477 18 см | від 386 грн. | 5 пропозицій | ||
Aplus 1479 20 см | від 425 грн. | 3 пропозиції | ||
Aplus 1480 22 см | від 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Aplus 1481 24 см | від 529 грн. | 4 пропозиції | ||
Aplus 1482 26 см | від 577 грн. | 6 пропозицій | ||
Aplus 1478 28 см | від 627 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →