Гриль-сковорідка Aplus 1496 24 см
Фото 3 |
Aplus 1496 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1496 24 см
Сковорода гриль A-Plus 1496 з мармуровим покриттям 24x24 см | 1 200 грн. |
Сковорода гриль з кришкою 24 см A-Plus з мармуровим покриттям 1496 | 1 000 грн. |
Сковорідка для гриля A-Plus 24 см мармурове покриття ART-1496 Квадратна | 792 грн. |
Сковорода гриль А-Плюс з литого алюмінію 24см (GP-1496) | 880 грн. |
Модификації Aplus 1496
Ціни на Aplus 1496 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1496 24 см | від 792 грн. | 7 пропозицій | ||
Aplus 1498 28 см | від 489 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →