Сковорідка Aplus 1480 22 см
Фото 5 |
Aplus 1480 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1480 22 см
Сковорода з гранітним покриттям A-PLUS 22 см (1480) | 440 грн. |
Сковорода APlus 1480 з гранітним покриттям 22 см | 445 грн. |
Сковорода з кришкою (гранітне покриття) 22 см A-Plus 1480 | 489 грн. |
Сковорода з кришкою (гранітне покриття) 22 см A-Plus 1480 | 640 грн. |
Модификації Aplus 1480
Ціни на Aplus 1480 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1476 16 см | від 350 грн. | 5 пропозицій | ||
Aplus 1477 18 см | від 386 грн. | 5 пропозицій | ||
Aplus 1479 20 см | від 425 грн. | 3 пропозиції | ||
Aplus 1480 22 см | від 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Aplus 1481 24 см | від 529 грн. | 4 пропозиції | ||
Aplus 1482 26 см | від 577 грн. | 6 пропозицій | ||
Aplus 1478 28 см | від 627 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →