Сковорідка Aplus 3010 28 см
Aplus 3010 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 3010 28 см
Усі ціни 7 →А-Плюс AP-3010 | 1 067 грн. |
Сковорода глубокая A-Plus AP-3010 28 см | 1 404 грн. |
Сковорода глибока A-Plus AP-3010 28 см | 1 170 грн. |
Сковорода з кришкою 28 см A-Plus 3010 з мармуровим антипригарним покриттям | 1 229 грн. |
Сковорода глибока A-Plus AP-3010 28 см | 1 113 грн. |
Сковорода глибока мармурова 28 см з кришкою A-Plus 3010 | 1 260 грн. |
Сковорода глибока Мармурова з кришкою A-Plus 3010 Розмір 20см | 825 грн. |
Модификації Aplus 3010
Ціни на Aplus 3010 |
---|---|---|---|---|
Aplus 3013 26 см | від 935 грн. | 4 пропозиції | ||
Aplus 3010 28 см | від 825 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →