Сковорідка Aplus 3013 26 см
Aplus 3013 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 3013 26 см
Сковорода з кришкою 26 см A-Plus 3013 з мармуровим антипригарним покриттям | 1 149 грн. |
Сковорода глибока мармурова 26 см з кришкою A-Plus 3013 | 1 120 грн. |
Сковорода A-Plus 26см 3013 | 935 грн. |
Модификації Aplus 3013
Ціни на Aplus 3013 |
---|---|---|---|---|
Aplus 3013 26 см | від 935 грн. | 4 пропозиції | ||
Aplus 3010 28 см | від 825 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →